7Artisans 25mm f/1.8 Black Fujifilm X
- Výrobce: 7Artisans
- Kód produktu: 90514
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme zítra 16.4.2026
- Kurýr GLS - odesíláme zítra 16.4.2026
- Pošta - odesíláme zítra 16.4.2026
-
-
Cena dopravy od 99 Kč. Pro objednávky nad 2500 Kč doprava zdarma
-
2 499 Kč s DPH
7Artisans 25mm f/1.8 Black Fujifilm X
Plně manuální světelný objektiv kompaktních rozměrů.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 25mm
Optická konstrukce: 7 členů / 5 skupin
Clonový rozsah: f/1.8 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamel clony: 12
Min. vzdálenost: 18cm
Průměr filtrů: 46mm
Zorný úhel: 68° (APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 51 x 32 mm
Hmotnost: 143g
Bajonet: Fujifilm X
Specifikace: 7Artisans 25mm f/1.8 Black Fujifilm X
| Ohnisková vzdálenost | 25mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 7 členů / 5 skupin |
| Počet lamel clony | 12 |
| Min. vzdálenost | 18cm |
| Průměr filtrů | 46mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 51 x 32 mm |
| Hmotnost | 143g |
| Bajonet | Fujifilm X |















