7Artisans 35mm f/0.95 Fujifilm X
7Artisans 35mm f/0.95 Fujifilm X
Vysoce světelný plně manuální objektiv.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 35mm
Optická konstrukce: 11 členů / 8 skupin
Clonový rozsah: f/0.95 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamel clony: 12
Min. vzdálenost: 37cm
Průměr filtrů: 52mm
Zorný úhel: 43° (APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 56 x 63.2 mm
Hmotnost: 369g
Bajonet: Fujifilm X
Specifikace: 7Artisans 35mm f/0.95 Fujifilm X
| Ohnisková vzdálenost | 35mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/0.95 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 11 členů / 8 skupin |
| Počet lamel clony | 12 |
| Min. vzdálenost | 37cm |
| Průměr filtrů | 52mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 56 x 63.2 mm |
| Hmotnost | 369g |
| Bajonet | Fujifilm X |




























































