7Artisans 50mm f/0.95 Fujifilm X
- Výrobce: 7Artisans
- Kód produktu: 90544
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme dnes 22.5.2026
- Kurýr GLS - odesíláme dnes 22.5.2026
- Pošta - odesíláme dnes 22.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
6 490 Kč s DPH
7Artisans 50mm f/0.95 Fujifilm X
Vysoce světelný plně manuální objektiv.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Optická konstrukce: 7 členů / 5 skupin
Clonový rozsah: f/0.95 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamel clony: 13
Min. vzdálenost: 45cm
Průměr filtrů: 62mm
Zorný úhel: 31.8° (APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 67.5 x 60.2 mm
Hmotnost: 416g
Bajonet: Fujifilm X
Specifikace: 7Artisans 50mm f/0.95 Fujifilm X
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/0.95 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 7 členů / 5 skupin |
| Počet lamel clony | 13 |
| Min. vzdálenost | 45cm |
| Průměr filtrů | 62mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 67.5 x 60.2 mm |
| Hmotnost | 416g |
| Bajonet | Fujifilm X |





















































