7Artisans 50mm f/1.05 Nikon Z
- Výrobce: 7Artisans
- Kód produktu: 90531
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme dnes 22.5.2026
- Kurýr GLS - odesíláme dnes 22.5.2026
- Pošta - odesíláme dnes 22.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
12 890 Kč s DPH
7Artisans 50mm f/1.05 Nikon Z
Vysoce světelný plně manuální Full Frame objektiv.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Optická konstrukce: 10 členů / 7 skupin
Clonový rozsah: f/1.05 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamel clony: 13
Min. vzdálenost: 57cm
Průměr filtrů: 58mm
Zorný úhel: 46° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 60.5 x 86.2 mm
Hmotnost: 606g
Bajonet: Nikon Z
Specifikace: 7Artisans 50mm f/1.05 Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.05 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 10 členů / 7 skupin |
| Počet lamel clony | 13 |
| Min. vzdálenost | 57cm |
| Průměr filtrů | 58mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 60.5 x 86.2 mm |
| Hmotnost | 606g |
| Bajonet | Nikon Z |


























































