7Artisans 50mm f/1.8 Sony E
7Artisans 50mm f/1.8 Sony E
Plně manuální světelný objektiv kompaktních rozměrů vykreslí formát senzoru APS-C.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Optická konstrukce: 6 členů / 5 skupin
Clonový rozsah: f/1.8 - f/16 (plynulý chod)
Počet lamel clony: 12
Min. vzdálenost: 50cm
Průměr filtrů: 52mm
Zorný úhel: 32° (APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 55 x 40 mm
Hmotnost: 167g
Bajonet: Sony E-mount
Specifikace: 7Artisans 50mm f/1.8 Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 6 členů / 5 skupin |
| Počet lamel clony | 12 |
| Min. vzdálenost | 50cm |
| Průměr filtrů | 52mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 55 x 40 mm |
| Hmotnost | 167g |
| Bajonet | Somy E-mount |




























































