Irix 11mm f/4 Firefly pro Canon EF
- Výrobce: Irix
- Kód produktu: 79140
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme dnes 22.5.2026
- Kurýr GLS - odesíláme dnes 22.5.2026
- Pošta - odesíláme dnes 22.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
13 990 Kč s DPH
Irix 11mm f/4 Firefly pro Canon EF
Ultra širokoúhlý objektiv určený pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full-Frame nebo APS-C.
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 11mm
Zorný úhel: 126° (pro Full-frame)
Optická konstrukce: 16 členů / 10 skupin (4x HR, 2x ED, 3x ASP)
Světelnost: f/4
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 27.5cm
Průměr filtrů: nemá
Řízení expozice (přenos clony): elektronicky z těla fotoaparátu
Zaostřování: manual s možností fixace
Mechanická konstrukce: plast/kompozit pro úsporu hmotnosti
Povrchová úprava: standard
Způsob nanesení značek: potisk
Materiál ostřícího kroužku: protiskluzová úprava
Těsnění konstrukce: ostřící kroužek, fixační kroužek, bajonet
Rozměry (max. průměr x délka): 118x103mm
Hmotnost: 847g
Bajonet: Canon EF
Obsah balení:
1x objektiv
1x odnímatelná sluneční clona
1x přední krytka
2x zadní krytka
1x měkké transportní pouzdro
1x originální kovové balení
Specifikace: Irix 11mm f/4 Firefly pro Canon EF
| Ohnisková vzdálenost | 11mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 16 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 27.5cm |
| Průměr filtrů | nemá závit |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 118 x 103 mm |
| Hmotnost | 847g |
| Bajonet | Canon EF |

