Irix 150mm f/2.8 Macro 1:1 Dragonfly pro Canon EF
Irix 150mm f/2.8 Macro 1:1 Dragonfly pro Canon EF
Makro teleobjektiv objektiv určený pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full-Frame nebo APS-C.
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 150mm
Zorný úhel: 16° (pro Full-frame)
Optická konstrukce: 12 členů / 9 skupin (4x HR, 3x ED)
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/32
Počet lamel clony: 11
Min. vzdálenost: 34.5cm
Poměr zvětšení: 1:1
Průměr filtrů: 77mm
Řízení expozice (přenos clony): elektronicky z těla fotoaparátu
Zaostřování: manual s možností fixace
Mechanická konstrukce: vnitřní konstrukce z hliníkové slitiny, vnější konstrukce z kompozitu a slitiny hliníku a hořčíku
Povrchová úprava: odolná proti poškrábání
Způsob nanesení značek: mechanicky vrytím, UV reaktivní lak
Materiál ostřícího kroužku: protiskluzová úprava
Těsnění konstrukce: utěsnění proti prachu a vlhkosti (5 těsnění)
Rozměry (max. průměr x délka): 87x128mm
Hmotnost: 848g
Bajonet: Canon EF
Obsah balení:
1x objektiv
1x stativová objímka s paticí typu Arca-Swiss
1x odnímatelná sluneční clona
1x přední krytka
1x zadní krytka
1x pevné transportní pouzdro
Specifikace: Irix 150mm f/2.8 Macro 1:1 Dragonfly pro Canon EF
| Ohnisková vzdálenost | 150mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/32 |
| Optická konstrukce | 12 členů / 9 skupin |
| Počet lamel clony | 11 |
| Min. vzdálenost | 34.5cm |
| Průměr filtrů | 77mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 87 x 128 mm |
| Hmotnost | 848g |
| Bajonet | Canon EF |































































