Irix Cine 45mm T1.5 pro Canon EF
- Výrobce: Irix
- Kód produktu: 79220
- Dostupnost: 4-6 dní
-
Tento výrobek odesíláme pouze kurýrem -
Doprava zdarma
-
30 900 Kč s DPH
Irix Cine 45mm T1.5 pro Canon EF
Objektiv speciálně navržen pro filmový průmysl a tvorbu videa.
Je navržen v souladu s normami filmového průmyslu.
Kroužky s ozubením standardu MOD 0.8 zajišťují kompatibilitu s většinou příslušenství.
Optická konstrukce umožňuje práci s technikou až do velikosti čidla Full-Frame.
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 45mm
Velikost čidla: Max. Full-Frame
Zorný úhel: 43.6° (pro Full-Frame)
Optická konstrukce: 11 členů / 9 skupin (4x HR, 1x ED, 1x ASP)
Světelnost: T1.5
Max. clona: T22
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 40cm
Průměr filtrů: 86mm
Přední magnetický držák: MMS - Magnetic Mount System
Řízení expozice (přenos clony): manual
Zaostřování: manual
Stupnice vzdálenosti: metric
Ostřící kroužek: MOD 0.8, 119 zubů, úhel rotace 180°
Clonový kroužek: MOD 0.8, 110 zubů, úhel rotace 75°
Způsob nanesení značek: mechanicky vrytím, UV reaktivní lak
Těsnění konstrukce: těsnění proti vlivům počasí
Rozměry (max. průměr x délka): 97x112mm
Hmotnost: 1129g
Bajonet: Canon EF
Obsah balení:
1x objektiv
1x odnímatelná sluneční clona
1x odnímatelná patice 1/4"
1x přední krytka
1x zadní krytka
Specifikace: Irix Cine 45mm T1.5 pro Canon EF
| Ohnisková vzdálenost | 45mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | T1.5 |
| Max. clona | T22 |
| Optická konstrukce | 11 členů / 9 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 40cm |
| Průměr filtrů | 86mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 97 x 112 mm |
| Hmotnost | 1129g |
| Bajonet | Canon EF |











