Laowa 10-18mm f/4.5-5.6 Zoom L-mount
Laowa 10-18mm f/4.5-5.6 Zoom L-mount
Plně manuální širokoúhlý zoom objektiv pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full Frame.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 10-18mm
Optická konstrukce: 14 členů / 10 skupin
Světelnost: f/4.5-5.6
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 5
Min. vzdálenost: 15cm
Průměr filtrů: 37mm - zadní závit, možnost dokoupit držák na hranaté filtry
Zorný úhel: 102° - 130° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 70 x 90.9 mm
Hmotnost: 496g
Bajonet: L-mount
Specifikace: Laowa 10-18mm f/4.5-5.6 Zoom L-mount
| Ohnisková vzdálenost | 10-18mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/4.5-5.6 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 14 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 5 |
| Min. vzdálenost | 15cm |
| Průměr filtrů | 37mm - zadní závit |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 70 x 90.9 mm |
| Hmotnost | 496g |
| Bajonet | L-mount |


