Laowa 100mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Canon RF
- Výrobce: Laowa
- Kód produktu: 89123
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme dnes 22.5.2026
- Kurýr GLS - odesíláme dnes 22.5.2026
- Pošta - odesíláme dnes 22.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
16 299 Kč s DPH
Laowa 100mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Canon RF
Plně manuální makro objektiv s možností snímání v měřítku až 2:1. Je proto ideální pro snímání záběrů zblízka bez nutnosti použití mezikroužků nebo jiného makro příslušenství.
Své uplatnění však najde iv jiných žánrech, jelikož nabízí možnost zaostřování v celém rozsahu až po nekonečno.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 100mm
Optická konstrukce: 12 členů / 10 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 13
Min. vzdálenost: 24.7cm
Průměr filtrů: 67mm
Zorný úhel: 24.4° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 72 x 155 mm
Hmotnost: 650g
Bajonet: Canon RF
Související produkty
Specifikace: Laowa 100mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Canon RF
| Ohnisková vzdálenost | 100mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 12 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 13 |
| Min. vzdálenost | 24.7cm |
| Průměr filtrů | 67mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 72 x 155 mm |
| Hmotnost | 650g |
| Bajonet | Canon RF |




















































