Laowa 10mm f/4 Cookie Black Nikon Z
Laowa 10mm f/4 Cookie Black Nikon Z
Plně manuální rektilineární širokoúhlý objektiv typu pancake pro formát APS-C.
Extrémně malé rozměry a nízká hmotnost z něj dělají každodenního společníka pro street fotografii i zemi.
Minimální zaostřovací vzdálenost je jen 10cm.
5 lamelová clona vytváří na bodových světelných zdrojích působivé 10-cípé hvězdičky.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 10mm
Optická konstrukce: 12 členů / 8 skupin
Světelnost: f/4
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 5
Min. vzdálenost: 10cm
Průměr filtrů: 37mm
Zorný úhel: 109.3° (APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 59.8 x 25 mm
Hmotnost: 130g
Barva: černá
Bajonet: Nikon Z
Specifikace: Laowa 10mm f/4 Cookie Black Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 10mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 12 členů / 8 skupin |
| Počet lamel clony | 5 |
| Min. vzdálenost | 10cm |
| Průměr filtrů | 37mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 59.8 x 25 mm |
| Hmotnost | 130g |
| Bajonet | Nikon Z |
















