Laowa 12mm f/2.8 Zero-D Black Nikon F
Laowa 12mm f/2.8 Zero-D Black Nikon F
Plně manuální širokoúhlý objektiv pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full Frame.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 12mm
Optická konstrukce: 16 členů / 10 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 7
Min. vzdálenost: 18cm
Průměr filtrů: nemá, možnost dokoupit držák na hranaté filtry
Zorný úhel: 121.96° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 75 x 83 mm
Hmotnost: 609g
Barva: černá
Bajonet: Nikon F
Specifikace: Laowa 12mm f/2.8 Zero-D Black Nikon F
| Ohnisková vzdálenost | 12mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 16 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 18cm |
| Průměr filtrů | nemá závit |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 75 x 83 mm |
| Hmotnost | 609g |
| Bajonet | Nikon F |


