Laowa 15mm f/2 Zero-D Sony E
Laowa 15mm f/2 Zero-D Sony E
Plně manuální širokoúhlý objektiv pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full Frame. Objektiv je ze série Zero-D (zero distortion), která je charakteristická téměř nulovým poduškovitým nebo soudkovitým zkreslením. I přes výbornou světelnost f/2 a kvalitní konstrukci, objektiv má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 15mm
Optická konstrukce: 12 členů / 9 skupin
Světelnost: f/2
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 7
Min. vzdálenost: 15cm
Průměr filtrů: 72mm
Zorný úhel: 110° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 77.2 x 82 mm
Hmotnost: 500g
Bajonet: Sony E-mount
Specifikace: Laowa 15mm f/2 Zero-D Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 15mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 12 členů / 9 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 15cm |
| Průměr filtrů | 72mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 77.2 x 82 mm |
| Hmotnost | 500g |
| Bajonet | Sony E-mount |
Filtry pro Laowa 15mm f/2 Zero-D Sony E
Doprava zdarma
-7 %
2 990 Kč 3 200 Kč
Skladem






































































