Laowa 20mm f/4 Zero-D Shift Nikon F
- Výrobce: Laowa
- Kód produktu: 89241
- Dostupnost: 3-5 dní
-
Tento výrobek odesíláme pouze kurýrem -
Doprava zdarma
-
33 600 Kč s DPH
Laowa 20mm f/4 Zero-D Shift Nikon F
Plně manuální širokoúhlý objektiv typu shift pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full Frame.
Shift konstrukce umožňuje posun optické osy až o 11mm. Otočný 360° mechanismus umožňuje změnu směru shiftování, přičemž objektiv zaskakuje do aretované polohy po každých 15° pootočení.
Shift objektiv je ideální pro fotografování architektury, interiérů a krajiny, přičemž umožňuje dokonalou práci s perspektivou a vyrovnávání padajících linií.
Otočná sluneční clona dovoluje její přesnější nastavení při různých polohách objektivu.
Až 14-lamelová clona vytváří atraktivní hvězdičky na světelných zdrojích.
Objektiv je ze série Zero-D (zero distortion), která je charakteristická téměř nulovým poduškovitým nebo soudkovitým zkreslením.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 20mm
Optická konstrukce: 16 členů / 11 skupin
Světelnost: f/4
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 14
Min. vzdálenost: 25cm
Shift: posun ± 11mm (Full Frame) / otáčení 360° v krocích po 15°
Průměr filtrů: 82mm
Zorný úhel: 94.4° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka) : 95 x 91 mm
Hmotnost: 747g
Bajonet: Nikon F
Související produkty
Specifikace: Laowa 20mm f/4 Zero-D Shift Nikon F
| Ohnisková vzdálenost | 20mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 16 členů / 11 skupin |
| Počet lamel clony | 14 |
| Min. vzdálenost | 25cm |
| Průměr filtrů | 82mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 95 x 91 mm |
| Hmotnost | 747g |
| Bajonet | Nikon F |




























































