Laowa 4mm f/2.8 Fisheye Nikon Z
Laowa 4mm f/2.8 Fisheye Nikon Z
Plně manuální cirkulární objektiv typu "rybí oko" s úhlem záběru až 210°.
Vykreslí formát snímače o velikosti APS-C.
Vyznačuje se malými rozměry a nízkou hmotností, lze jej tak vzít kamkoli a kdykoli s sebou.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 4mm
Optická konstrukce: 7 členů / 6 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 7
Min. vzdálenost: 8cm
Průměr filtrů: nemá
Zorný úhel: 210° (APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 45.2 x 25.5 mm
Hmotnost: 135g
Bajonet: Nikon Z
Specifikace: Laowa 4mm f/2.8 Fisheye Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 4mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 7 členů / 6 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 8cm |
| Průměr filtrů | nemá závit |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 45.2 x 25.5 mm |
| Hmotnost | 135g |
| Bajonet | Nikon Z |


