Laowa 58mm f/2.8 2x Ultra-Macro APO Nikon Z
Laowa 58mm f/2.8 2x Ultra-Macro APO Nikon Z
Plně manuální full-frame makro objektiv s možností snímání v měřítku až 2:1.
Je proto ideální pro snímání záběrů zblízka bez nutnosti použití mezikroužků nebo jiného makro příslušenství.
Své uplatnění však najde iv jiných žánrech, jelikož nabízí možnost zaostřování v celém rozsahu až po nekonečno.
Díky apochromatické (APO) optické konstrukci minimalizuje chromatickou aberaci a zkreslení jak v zaostřených, tak v rozostřených částech snímku.
Objektiv je vybaven 3 členy ED (sklo s extra nízkou disperzí) a 3 členy se skla s vysokým indexem lomu, které zaručují vynikající ostrost a kontrast od středu až po okraje záběru iv malých detailech.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 58mm
Optická konstrukce: 14 členů / 11 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 13
Min. vzdálenost: 18.5cm
Průměr filtrů: 67mm
Zorný úhel: 40.9° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 74 x 117 mm
Hmotnost: 595g
Bajonet: Nikon Z
Specifikace: Laowa 58mm f/2.8 2x Ultra-Macro APO Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 58mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 14 členů / 11 skupin |
| Počet lamel clony | 13 |
| Min. vzdálenost | 18.5cm |
| Průměr filtrů | 67mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 74 x 117 mm |
| Hmotnost | 595g |
| Bajonet | Nikon Z |




















































