Laowa 60mm f/2.8 2x Ultra Macro Nikon F
Laowa 60mm f/2.8 2x Ultra Macro Nikon F
Plně manuální makro objektiv s možností snímání v měřítku až 2:1. Je proto ideální pro snímání záběrů zblízka bez nutnosti použití mezikroužků nebo jiného makro příslušenství.
Na fotoaparátech s velikostí senzoru Full Frame je vhodný pro snímání pouze v makro režimu (2x až 0.1x). Na fotoaparátech s velikostí senzoru APS-C své uplatnění najde iv jiných žánrech, jelikož vykreslí celé políčko v celém rozsahu zaostřování až po nekonečno.
Technické parametry:
Formát: Full Frame (pouze makro) / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 60mm
Optická konstrukce: 9 členů / 7 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 14
Min. vzdálenost: 18.5cm
Průměr filtrů: 62mm
Zorný úhel: 25.3°
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 95 x 70 mm
Hmotnost: 503g
Bajonet: Nikon F
Specifikace: Laowa 60mm f/2.8 2x Ultra Macro Nikon F
| Ohnisková vzdálenost | 60mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 9 členů / 7 skupin |
| Počet lamel clony | 14 |
| Min. vzdálenost | 18.5cm |
| Průměr filtrů | 62mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 95 x 70 mm |
| Hmotnost | 503g |
| Bajonet | Nikon F |






















































