Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Nikon Z
Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Nikon Z
Plně manuální makro objektiv s možností snímání v měřítku až 2:1. Je proto ideální pro snímání záběrů zblízka bez nutnosti použití mezikroužků nebo jiného makro příslušenství.
Své uplatnění však najde iv jiných žánrech, jelikož nabízí možnost zaostřování v celém rozsahu až po nekonečno.
Objektiv je určen pro fotoaparáty s velikostí senzoru APS-C.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 65mm
Optická konstrukce: 14 členů / 10 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 17cm
Průměr filtrů: 52mm
Zorný úhel: 24.4°
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 57 x 100 mm
Hmotnost: 335g
Bajonet: Nikon Z
Specifikace: Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 65mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 14 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 17cm |
| Průměr filtrů | 52mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 57 x 100 mm |
| Hmotnost | 335g |
| Bajonet | Nikon Z |





























































