Laowa 85mm f/5.6 2x Ultra Macro APO Nikon Z
Laowa 85mm f/5.6 2x Ultra Macro APO Nikon Z
Plně manuální makro objektiv s možností snímání v měřítku až 2:1.
Je proto ideální pro snímání záběrů zblízka bez nutnosti použití mezikroužků nebo jiného makro příslušenství.
Své uplatnění však najde iv jiných žánrech, jelikož nabízí možnost zaostřování v celém rozsahu až po nekonečno.
Objektiv se vyznačuje kompaktními rozměry a nízkou hmotností.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 85mm
Optická konstrukce: 13 členů / 9 skupin
Světelnost: f/5.6
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 7
Min. vzdálenost: 16.3cm
Průměr filtrů: 46mm
Zorný úhel: 28.55° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 53 x 81 mm
Hmotnost: 314g
Bajonet: Nikon Z
Specifikace: Laowa 85mm f/5.6 2x Ultra Macro APO Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 85mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/5.6 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 13 členů / 9 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 16.3cm |
| Průměr filtrů | 46mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 53 x 81 mm |
| Hmotnost | 314g |
| Bajonet | Nikon Z |
















