Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Sony E
Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Sony E
Plně manuální makro objektiv s možností snímání v měřítku až 2:1. Je proto ideální pro snímání záběrů zblízka bez nutnosti použití mezikroužků nebo jiného makro příslušenství.
Objektiv je konstruován speciálně pro mirrorless fotoaparáty.
Zaostřování je vnitřní (při zaostřování nemění svou délku), optická konstrukce sestává iz tří apochromatických členů.
Kromě makrofotografie najde své uplatnění iv jiných žánrech, jelikož nabízí jemný bokeh a možnost zaostřování v celém rozsahu až po nekonečno.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 90mm
Optická konstrukce: 13 členů / 10 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 13
Min. vzdálenost: 20.5cm
Průměr filtrů: 67mm
Zorný úhel: 27° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 74 x 120 mm
Hmotnost: 619g
Bajonet: Sony E-mount
Specifikace: Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 90mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 13 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 13 |
| Min. vzdálenost | 20.5cm |
| Průměr filtrů | 67mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 74 x 120 mm |
| Hmotnost | 619g |
| Bajonet | Sony E-mount |
Video: Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Sony E
Filtry pro Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Sony E
2 790 Kč 2 950 Kč





















































