Laowa 9mm f/2.8 Zero-D Sony E
Laowa 9mm f/2.8 Zero-D Sony E
Plně manuální širokoúhlý objektiv s výbornou světelností f/2.8.
Vykreslí formát snímače o velikosti APS-C.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 9mm
Optická konstrukce: 15 členů / 10 skupin
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 7
Min. vzdálenost: 12cm
Průměr filtrů: 49mm
Zorný úhel: 113° (APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 60 x 53 mm
Hmotnost: 215g
Bajonet: Sony E-mount
Specifikace: Laowa 9mm f/2.8 Zero-D Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 9mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 15 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 12cm |
| Průměr filtrů | 49mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 60 x 53 mm |
| Hmotnost | 215g |
| Bajonet | Sony E-mount |































