Laowa Argus 35mm f/0.95 FF Nikon Z
Laowa Argus 35mm f/0.95 FF Nikon Z
Extrémně světelný plně manuální objektiv z exkluzivní série Argus. Vykreslí formát senzoru o velikosti Full Frame.
Základní vlastnosti:
- vysoká světelnost až f/0.95
- optická konstrukce s APO členem
- Click Switch - přepnutí clonového kroužku na plynulý chod nebo chod s "cvakáním"
- dlouhý chod zaostřovacího kroužku
- nízký breathing
- IF vnitřní zaostřování, při zaostřování se nemění délka objektivu
- výjimečný bokeh
Technické parametry:
Formát: Full Frame
Ohnisková vzdálenost: 35mm
Optická konstrukce: 14 členů / 9 skupin
Světelnost: f/0.95
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 15
Min. vzdálenost: 50cm
Průměr filtrů: 72mm
Zorný úhel: 63.4° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 76.8 x 103 mm
Hmotnost: 755g
Bajonet: Nikon Z
Specifikace: Laowa Argus 35mm f/0.95 FF Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 35mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/0.95 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 14 členů / 9 skupin |
| Počet lamel clony | 15 |
| Min. vzdálenost | 50cm |
| Průměr filtrů | 72mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 76.8 x 103 mm |
| Hmotnost | 755g |
| Bajonet | Nikon Z |




































































