Manfrotto MHXPRO-BHQ2 kulová hlava XPRO s destičkou 200PL
Manfrotto MHXPRO-BHQ2 kulová hlava XPRO s destičkou 200PL
Pevná kulová hlava Manfrotto vyrobena z magnesiové slitiny.
Technické parametry:
Typ hlavy: kulová
Materiál: magnesiová slitina
Rychloupínací destička: 200PL-14
Nezávislé panoramatické otáčení: ano
Samostatné nastavení tření: ano
Vodováha: ano (2x)
Závit na fotoaparát: 1/4"
Závit na stativ: 3/8"
Průměr základny: 60 mm
Výška: 11.5 cm
Hmotnost: 0.5 kg
Max. zatížení: 15 kg
Specifikace: Manfrotto MHXPRO-BHQ2 kulová hlava XPRO s destičkou 200PL
| Typ hlavy | kulová |
|---|---|
| Rychloupínací destička | ano |
| Vodováha | ano |
| Závit na fotoaparát | 1/4" |
| Závit na stativ | 3/8" |
| Průměr základny | 60mm |
| Výška | 11.5cm |
| Hmotnost | 0.5kg |
| Max. zatížení | 15kg |



