Meike AF 85mm f/1.8 FF STM Canon RF
Meike AF 85mm f/1.8 FF STM Canon RF
Světelný objektiv s automatickým zaostřováním pro fotoaparáty s velikostí snímače Full Frame i APS-C.
Díky technologii vnitřního zaostřování se objektiv během zaostřování nevysouvá ani neotáčí, má konstantní délku.
Integrovaný micro USB port umožňuje online aktualizaci firmwaru.
Součástí balení je i sluneční clona.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 85mm
Optická konstrukce: 9 členů / 6 skupin
Světelnost: f/1.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 85cm
Průměr filtrů: 67mm
Zorný úhel: 28.5° (Full Frame)
Zaostřování: AF (STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 79.5 x 95 mm
Hmotnost: 386g
Bajonet: Canon RF
Specifikace: Meike AF 85mm f/1.8 FF STM Canon RF
| Ohnisková vzdálenost | 85mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 9 členů / 6 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 85cm |
| Průměr filtrů | 67mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 79.5 x 95 mm |
| Hmotnost | 386g |
| Bajonet | Canon RF |






















































