Meike AF 85mm f/1.8 Nikon F
- Výrobce: Meike
- Kód produktu: 26301
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme dnes 22.5.2026
- Kurýr GLS - odesíláme dnes 22.5.2026
- Pošta - odesíláme dnes 22.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
5 990 Kč s DPH
Meike AF 85mm f/1.8 Nikon F
Světelný objektiv s automatickým zaostřováním pro fotoaparáty s velikostí snímače Full Frame i APS-C.
Díky technologii vnitřního zaostřování se objektiv během zaostřování nevysouvá ani neotáčí, má konstantní délku.
Integrovaný micro USB port umožňuje online aktualizaci firmwaru.
Součástí balení je i sluneční clona.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 85mm
Optická konstrukce: 9 členů / 6 skupin
Světelnost: f/1.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 9
Min. vzdálenost: 85cm
Průměr filtrů: 67mm
Zorný úhel: 28.5° (Full Frame)
Zaostřování: AF
Rozměry (max. průměr x délka): 79 x 75 mm
Hmotnost: 420g
Bajonet: Nikon F
Specifikace: Meike AF 85mm f/1.8 Nikon F
| Ohnisková vzdálenost | 85mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 9 členů / 6 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 85cm |
| Průměr filtrů | 67mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 79 x 75 mm |
| Hmotnost | 420g |
| Bajonet | Nikon F |



















































