Panasonic Lumix DC-G97
Panasonic Lumix DC-G97
Zobrazit / skrýt popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: MFT
Počet pixelů: 20.3 Mpx
Max. rozlišení: 5184 x 3888
Druh senzoru: CMOS
Závěrka: 60 - 1/4000 sek. (elektronická do 1/16000 sek.), bulb
Měření expozice: 1728-zónové měření
ISO: 200 - 25 600 (rozšiřitelné od 100)
Hledáček: elektronický, 2 360 000 bodů, OLED
LCD displej: 3“, 1 840 000 bodů
Vestavěný blesk: ano (směrné číslo 6.4 pro ISO 100)
Video: 4K, Full HD
Bajonet: MFT
Paměťová karta: 1x SD/SDHC/SDXC (UHS-II)
Baterie: DMW-BLC12
Hmotnost: 530g (včetně baterie a paměťové karty)
Rozměry: 130.4 x 93.5 x 77.4 mm
Doporučené příslušenství pro Panasonic Lumix DC-G97
Panasonic Lumix DC-G97
Specifikace Panasonic Lumix DC-G97
| Výrobce | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-G97 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | MFT |
| Počet pixelů | 20.3 Mpx |
| Max. rozlišení | 5184 x 3888 |
| Druh senzoru | CMOS |
| Závěrka | 60 - 1/4000 sek. (elektronická do 1/16000 sek.), bulb |
| Měření expozice | 1728-zónové měření |
| ISO | 200 - 25 600 (rozšiřitelné od 100) |
| Hledáček | elektronický, 2 360 000 bodů, OLED |
| LCD displej | 3″, 1 840 000 bodů |
| Vestavěný blesk | ano (směrné číslo 6.4 pro ISO 100) |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | MFT |
| Paměťová karta | 1x SD / SDHC / SDXC (UHS-II) |
| Baterie | DMW-BLC12 |
| Hmotnost | 530g (včetně baterie a paměťové karty) |
| Rozměry | 130.4 x 93.5 x 77.4 mm |





















































