Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro pro Sony E
Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro pro Sony E
Makro objektiv s manuálním zaostřováním určený pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full-Frame nebo APS-C.
Základní vlastnosti:
MACRO - Max. poměr zvětšení 1:1
HR - čočka s vysokým indexem lomu
ED - čočka s nízkou disperzí
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 100mm
Světelnost: f/ 2.8
Max. clona: f/32
Počet lamel clony: 9
Optická konstrukce: 15 členů ve 12 skupinách
Min. vzdálenost: 30cm
Průměr filtrů: 67mm
Zorný úhel: 24.8° (pro Full-Frame), 16.4° (pro APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 72.5 x 149.1 mm
Hmotnost: 730g
Bajonet: Sony E-mount
Specifikace: Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 100mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/32 |
| Optická konstrukce | 15 členů / 12 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 30cm |
| Průměr filtrů | 67mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 72.5 x 149.1 mm |
| Hmotnost | 730g |
| Bajonet | Sony E-mount |
Filtry pro Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro pro Sony E
Doprava zdarma
-6 %
2 790 Kč 2 950 Kč
Skladem




















































