Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC pro Sony E
Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC pro Sony E
Vysoce světelný širokoúhlý objektiv s manuálním zaostřováním určený pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full-Frame nebo APS-C.
Základní vlastnosti:
AS - optická konstrukce se dvěma asférickými čočkami
ED - čtyři čočky s nízkou disperzí
IF - vnitřní zaostřování, přední člen se nevysouvá, ani neotáčí
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi -Coated
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 24mm
Světelnost: f/1.4
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 8
Optická konstrukce: 13 členů ve 12 skupinách
Min. vzdálenost: 25cm
Průměr filtrů: 77mm
Zorný úhel: 84.1° (pro Full-Frame), 61.8° (pro APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 83 x 123.5 mm
Hmotnost: 590g
Bajonet: Sony E
Specifikace: Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 24mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 13 členů / 12 skupin |
| Počet lamel clony | 8 |
| Min. vzdálenost | 25cm |
| Průměr filtrů | 77mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 83 x 123.5 mm |
| Hmotnost | 590g |
| Bajonet | Sony E-mount |
Filtry pro Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC pro Sony E
3 190 Kč 3 450 Kč


































































