Samyang 35mm f/1.4 AS UMC AE pro Nikon F
- Výrobce: Samyang
- Kód produktu: 20061
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme dnes 22.5.2026
- Kurýr GLS - odesíláme dnes 22.5.2026
- Pošta - odesíláme dnes 22.5.2026
-
-
Doprava zdarma
- 10 975 Kč
-
8 490 Kč s DPH
Samyang 35mm f/1.4 AS UMC AE pro Nikon F
Vysoce světelný objektiv s manuálním zaostřováním určený pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full-Frame nebo APS-C.
Základní vlastnosti:
AS - optická konstrukce s jednou asférickou čočkou
HR - dvě čočky s vysokým indexem lomu
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
AE - vestavěný čip, objektiv komunikuje s fotoaparátem při výměně informací pro měření světla a umožňuje řídit clonu přímo z těla fotoaparátu. Objektiv pracuje v kterémkoli z automatických režimů fotoaparátu.
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 35mm
Světelnost: f/1.4
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 8
Optická konstrukce: 12 členů v 10 skupinách
Min. vzdálenost: 30cm
Průměr filtrů: 77mm
Zorný úhel: 63.1° (pro Full-Frame), 43.2° (pro APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 83 x 109 mm
Hmotnost: 690g
Bajonet: Nikon F
Specifikace: Samyang 35mm f/1.4 AS UMC AE pro Nikon F
| Ohnisková vzdálenost | 35mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 12 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 8 |
| Min. vzdálenost | 30cm |
| Průměr filtrů | 77mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 83 x 109 mm |
| Hmotnost | 690g |
| Bajonet | Nikon F |































































