Samyang 50mm f/1.2 AS UMC CS černý pro Sony E
Samyang 50mm f/1.2 AS UMC CS černý pro Sony E
Světelný objektiv s manuálním zaostřováním určený pro fotoaparáty o velikosti senzoru APS-C.
Základní vlastnosti:
AS - optická konstrukce se dvěma asférickými čočkami
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Světelnost: f /1.2
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 9
Optická konstrukce: 9 členů v 7 skupinách
Min. vzdálenost: 50cm
Průměr filtrů: 62mm
Zorný úhel: 31.7° (pro APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 67.5 x 74.2 mm
Hmotnost: 375g
Bajonet: Sony E-mount
Specifikace: Samyang 50mm f/1.2 AS UMC CS černý pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/1.2 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 9 členů / 7 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 50cm |
| Průměr filtrů | 62mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 67.5 x 74.2 mm |
| Hmotnost | 375g |
| Bajonet | Sony E-mount |






















































