Samyang 50mm f/1.4 AS UMC pro Sony E
Samyang 50mm f/1.4 AS UMC pro Sony E
Standardní světelný objektiv s manuálním zaostřováním určený pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full-Frame nebo APS-C.
Základní vlastnosti:
AS, H-ASP - optická konstrukce s jednou asférickou a jednou hybridní asférickou čočkou
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Světelnost: f/1.4
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 8
Optická konstrukce: 9 členů v 6 skupinách
Min. vzdálenost: 45cm
Průměr filtrů: 77mm
Zorný úhel: 46.2° (pro Full-Frame), 30.8° (pro APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 81.6 x 100.7 mm
Hmotnost: 565g
Bajonet: Sony E-mount
Specifikace: Samyang 50mm f/1.4 AS UMC pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.4 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 9 členů / 6 skupin |
| Počet lamel clony | 8 |
| Min. vzdálenost | 45cm |
| Průměr filtrů | 77mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 81.6 x 100.7 mm |
| Hmotnost | 565g |
| Bajonet | Sony E-mount |
Filtry pro Samyang 50mm f/1.4 AS UMC pro Sony E
Doprava zdarma
-8 %
3 190 Kč 3 450 Kč
Skladem


































































