Samyang 8mm f/3.5 UMC Fish-Eye CS II pro Sony E
Samyang 8mm f/3.5 UMC Fish-Eye CS II pro Sony E
Ultra širokoúhlý objektiv typu rybí oko, určený pro fotoaparáty s velikostí snímače APS-C. Bez sluneční clony lze objektiv použít i na Full-Frame fotoaparátech (je však nutné počítat, že nevykreslí celé obrazové políčko).
Základní vlastnosti:
AS - optická konstrukce s asférickou čočkou
IF - vnitřní zaostřování, přední člen se nevysouvá, ani neotáčí
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametry :
Ohnisková vzdálenost: 8mm
Světelnost: f/3.5
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 6
Optická konstrukce: 10 členů v 7 skupinách
Min. vzdálenost: 30cm
Průměr filtrů: nemá filtrový závit
Zorný úhel: 180° (pro APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 77.8 x 101.1 mm
Hmotnost: 450g
Bajonet: Sony E- mount
Specifikace: Samyang 8mm f/3.5 UMC Fish-Eye CS II pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 8mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/3.5 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 10 členů / 7 skupin |
| Počet lamel clony | 6 |
| Min. vzdálenost | 30cm |
| Průměr filtrů | nemá závit |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 77.8 x 101.1 mm |
| Hmotnost | 450g |
| Bajonet | Sony E-mount |

