Samyang AF 12mm f/2 E (APS-C) pro Sony E
Samyang AF 12mm f/2 E (APS-C) pro Sony E
Kompaktní světelný objektiv s automatickým zaostřováním určený pro fotoaparáty Sony o velikosti senzoru APS-C.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování
AE - elektronika s přenosem expozičních informací
ASP - asférická čočka
H-ASP - speciální asférická čočka
ED - tři čočky s nízkou disperzí
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Weather Sealing - konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 12mm
Světelnost: f/2
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 7
Optická konstrukce: 12 členů v 10 skupinách
Min. vzdálenost: 19cm
Průměr filtrů: 62mm
Zorný úhel: 99.1° (pro APS-C)
Zaostřování: AF (Linear STM - Stepping Motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 70 x 59.2 mm
Hmotnost: 224g
Bajonet: Sony E-mount
Související produkty
Specifikace: Samyang AF 12mm f/2 E (APS-C) pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 12mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/2 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 12 členů / 10 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 19cm |
| Průměr filtrů | 62mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 70 x 59.2 mm |
| Hmotnost | 224g |
| Bajonet | Sony E-mount |























































