Samyang AF 18mm f/2.8 FE pro Sony E
- Výrobce: Samyang
- Kód produktu: 20157
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme v pondělí 1.6.2026
- Kurýr GLS - odesíláme v pondělí 1.6.2026
- Pošta - odesíláme v pondělí 1.6.2026
-
-
Doprava zdarma
-
9 090 Kč s DPH
Samyang AF 18mm f/2.8 FE pro Sony E
Kompaktní širokoúhlý objektiv s automatickým zaostřováním určený pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full-Frame nebo APS-C.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování
AE - elektronika s přenosem expozičních informací
ASP - optická konstrukce se třemi asférickými čočkami
HR - dvě čočky s vysokým indexem lomu
ED - tři čočky s nízkou disperzí
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 18mm
Světelnost: f/2.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 7
Optická konstrukce: 9 členů v 8 skupinách
Min. vzdálenost: 25cm
Průměr filtrů: 58mm
Zorný úhel: 100.1° (pro Full-Frame), 76.2° (pro APS-C)
Zaostřování: AF (Linear STM motor)
Rozměry (max. průměr x délka): 63.5 x 60.5 mm
Hmotnost: 145g
Bajonet: Sony E-mount
Související produkty
Specifikace: Samyang AF 18mm f/2.8 FE pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 18mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 9 členů / 8 skupin |
| Počet lamel clony | 7 |
| Min. vzdálenost | 25cm |
| Průměr filtrů | 58mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 63.5 x 60.5 mm |
| Hmotnost | 145g |
| Bajonet | Sony E-mount |


























































