Samyang AF 35mm f/1.8 FE pro Sony E
Samyang AF 35mm f/1.8 FE pro Sony E
Světelný objektiv s automatickým zaostřováním určený pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full Frame nebo APS-C.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování
AE - elektronika s přenosem expozičních informací
ASP - optická konstrukce se dvěma asférickými čočkami
HR - dvě čočky s vysokým indexem lomu
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Weather Sealing - konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 35mm
Světelnost: f/1.8
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 9
Optická konstrukce: 10 členů v 8 skupinách
Min. vzdálenost: 29cm
Průměr filtrů: 58mm
Zorný úhel: 63.6° (pro Full Frame), 43.8° (pro APS-C)
Zaostřování: AF (Linear STM)
Rozměry (max. průměr x délka): 65 x 63.5 mm
Hmotnost: 210g
Bajonet: Sony E-mount
Související produkty
Specifikace: Samyang AF 35mm f/1.8 FE pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 35mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.8 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 10 členů / 8 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 29cm |
| Průměr filtrů | 58mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 65 x 63.5 mm |
| Hmotnost | 210g |
| Bajonet | Sony E-mount |


























































