Samyang AF 50mm f/1.4 FE pro Sony E
- Výrobce: Samyang
- Kód produktu: 20197
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme v pondělí 1.6.2026
- Kurýr GLS - odesíláme v pondělí 1.6.2026
- Pošta - odesíláme v pondělí 1.6.2026
-
-
Doprava zdarma
- 12 475 Kč
-
11 590 Kč s DPH
Samyang AF 50mm f/1.4 FE pro Sony E
Vysoce světelný objektiv s automatickým zaostřováním určený pro fotoaparáty s velikostí senzoru Full-Frame nebo APS-C.
Základní vlastnosti:
AF - automatické zaostřování
AE - elektronika s přenosem expozičních informací
ASP - optická konstrukce se třemi asférickými čočkami
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Světelnost: f/1.4
Max. clona: f/16
Počet lamel clony: 9
Optická konstrukce: 9 členů v 8 skupinách
Min. vzdálenost: 45cm
Průměr filtrů: 67mm
Zorný úhel: 47° (pro Full-Frame), 31.4° (pro APS-C)
Zaostřování: AF
Rozměry (max. průměr x délka): 73.5 x 97.7 mm
Hmotnost: 585g
Bajonet: Sony E-mount
Související produkty
Specifikace: Samyang AF 50mm f/1.4 FE pro Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 9 členů / 8 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Min. vzdálenost | 45cm |
| Průměr filtrů | 67mm |
| Zaostřování | AF |
| Rozměry | 73.5 x 97.7 mm |
| Hmotnost | 585g |
| Bajonet | Sony E-mount |
Filtry pro Samyang AF 50mm f/1.4 FE pro Sony E
Doprava zdarma
-6 %
2 790 Kč 2 950 Kč
Skladem





















































