TTArtisan 40mm f/2.8 Macro APS-C Nikon Z
TTArtisan 40mm f/2.8 Macro APS-C Nikon Z
Kompaktní manuální makro objektiv s možností snímání v měřítku až 1:1.
Vykreslí formát snímače o velikosti APS-C.
Optická konstrukce obsahuje LD členy s nízkou disperzí a členy vysokým indexem lomu.
Technické parametry:
Formát: APS-C
Ohnisková vzdálenost: 40mm
Optická konstrukce: 8 členů / 7 skupin
Clonový rozsah: f/2.8 - f/16
Počet lamel clony: 11
Min. vzdálenost: 17cm
Průměr filtrů: 52mm
Zorný úhel: 40° (APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 63 x 77 mm
Hmotnost: 371g
Bajonet: Nikon Z
Specifikace: TTArtisan 40mm f/2.8 Macro APS-C Nikon Z
| Ohnisková vzdálenost | 40mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/2.8 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 8 členů / 7 skupin |
| Počet lamel clony | 11 |
| Min. vzdálenost | 17cm |
| Průměr filtrů | 52mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 63 x 77 mm |
| Hmotnost | 371g |
| Bajonet | Nikon Z |




























































