TTArtisan Tilt 50mm f/1.4 Sony E
- Výrobce: TTArtisan
- Kód produktu: 90857
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme dnes 22.5.2026
- Kurýr GLS - odesíláme dnes 22.5.2026
- Pošta - odesíláme dnes 22.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
8 190 Kč s DPH
TTArtisan Tilt 50mm f/1.4 Sony E
Tilt objektiv s možností náklonu optické osy umožňuje kreativní práci s rovinou hloubky ostrosti.
Technické parametry:
Formát: Full Frame / APS-C
Ohnisková vzdálenost: 50mm
Úhel náklonu: +/- 8°
Rotace: 0 ~ 90°
Optická konstrukce: 7 členů / 6 skupin
Clonový rozsah: f/1.4 - f/16
Počet lamel clony: 12
Min. vzdálenost: 0.5m
Průměr filtrů: 62mm
Zorný úhel: 45° (Full Frame)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 70 x 68 mm
Hmotnost: 452g
Barva: černá
Bajonet: Sony E -mount
Specifikace: TTArtisan Tilt 50mm f/1.4 Sony E
| Ohnisková vzdálenost | 50mm |
|---|---|
| Formát | Full Frame |
| Světelnost | f/1.4 |
| Max. clona | f/16 |
| Optická konstrukce | 7 členů / 6 skupin |
| Počet lamel clony | 12 |
| Min. vzdálenost | 0.5m |
| Průměr filtrů | 62mm |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 70 x 68 mm |
| Hmotnost | 452g |
| Bajonet | Sony E-mount |


























































