Walimex Pro 8mm f/3.5 Fish-Eye II Canon EF (made by Samyang)
- Výrobce: Walimex Pro
- Kód produktu: 72708
- Dostupnost: Skladem
- Zásilkovna - odesíláme dnes 22.5.2026
- Kurýr GLS - odesíláme dnes 22.5.2026
- Pošta - odesíláme dnes 22.5.2026
-
-
Doprava zdarma
-
6 090 Kč s DPH
Walimex Pro 8mm f/3.5 Fish-Eye II Canon EF (made by Samyang)
Ultra širokoúhlý objektiv typu rybí oko, určený pro fotoaparáty s velikostí snímače APS-C. Bez sluneční clony lze objektiv použít i na Full-Frame fotoaparátech (je však nutné počítat, že nevykreslí celé obrazové políčko).
Základní vlastnosti:
AS - optická konstrukce s asférickou čočkou
IF - vnitřní zaostřování, přední člen se nevysouvá, ani neotáčí
UMC - antireflexní povrchová úprava Ultra Multi-Coated
Technické parametry :
Ohnisková vzdálenost: 8mm
Světelnost: f/3.5
Max. clona: f/22
Počet lamel clony: 6
Optická konstrukce: 10 členů v 7 skupinách
Min. vzdálenost: 30cm
Průměr filtrů: nemá filtrový závit
Zorný úhel: 167° (pro APS-C)
Zaostřování: manual
Rozměry (max. průměr x délka): 75 x 75.1 mm
Hmotnost: 442g
Bajonet: Canon EF
Balení obsahuje:
1x objektiv
1x sluneční clona
1x kapsička
Objektiv je vyroben společností Samyang Optics.
Specifikace: Walimex Pro 8mm f/3.5 Fish-Eye II Canon EF (made by Samyang)
| Ohnisková vzdálenost | 8mm |
|---|---|
| Formát | APS-C |
| Světelnost | f/3.5 |
| Max. clona | f/22 |
| Optická konstrukce | 10 členů / 7 skupin |
| Počet lamel clony | 6 |
| Min. vzdálenost | 30cm |
| Průměr filtrů | nemá závit |
| Zaostřování | manual |
| Rozměry | 75 x 75.1 mm |
| Hmotnost | 442g |
| Bajonet | Canon EF |

