Panasonic Lumix DC-S1 IIE
Panasonic Lumix DC-S1 IIE
Zobrazit / skrýt popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: Full Frame
Počet pixelů: 24.2 Mpx
Max. rozlišení: 6000 x 4000
Druh senzoru: CMOS
Uzávěrka: 60 - 1/8000 sek., bulb
Měření expozice: 1728-zónové měření
ISO: 100 - 51 200 (rozšiřitelné na 50 - 204 800)
Hledáček: elektronický, 5.76 mil. bodů, OLED
LCD displej: 3“, 1.84 mil. bodů
Vestavěný blesk: ne
Video: 6K, C4K, 4K, Full HD
Bajonet: L-mount
Paměťová karta: 1x CFexpress Type B + 1x SD/SDHC/SDXC
Baterie: DMW-BLK22
Hmotnost: 795g (včetně baterie a paměťové karty)
Rozměry: 134.3 x 102.3 x 91.8 mm
Doporučené příslušenství pro Panasonic Lumix DC-S1 IIE
Specifikace Panasonic Lumix DC-S1 IIE
| Výrobce | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-S1 IIE (DC-S1M2ES) |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | Full Frame |
| Počet pixelů | 24.2 Mpx |
| Max. rozlišení | 6000 x 4000 |
| Druh senzoru | CMOS |
| Závěrka | 60 - 1/8000 sek., bulb |
| Měření expozice | 1728-zónové měření |
| ISO | 100 - 51 200 (rozšiřitelné na 50 - 204 800) |
| Hledáček | elektronický, 5.76 mil. bodů |
| LCD displej | 3″, 1.84 mil. bodů |
| Vestavěný blesk | ne |
| Video | 6K, C4K, 4K, Full HD |
| Bajonet | L-mount |
| Paměťová karta | 1x CFexpress Type B + 1x SD/SDHC/SDXC |
| Baterie | DMW-BLK22 |
| Hmotnost | 795g |
| Rozměry | 134.3 x 102.3 x 91.8 mm |




























































