Panasonic Lumix DC-S5
Panasonic Lumix DC-S5
Zobrazit / skrýt popisSenzor: Full Frame, CMOS
Počet efektivních pixelů: 24,2 Mpx
Max. rozlišení: 6000 x 4000
Video: 4K, Full HD
LCD displej: 3" dotykový
Bajonet: L-mount
Doporučené příslušenství pro Panasonic Lumix DC-S5
Specifikace Panasonic Lumix DC-S5
| Výrobce | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-S5 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | Full Frame |
| Počet pixelů | 24.2 Mpx |
| Max. rozlišení | 6000 x 4000 |
| Druh senzoru | CMOS |
| Závěrka | 60 - 1/8000 sek., bulb |
| Měření expozice | 1728-zónové měření |
| ISO | 100 - 51 200 (rozšiřitelné na 50 - 204 800) |
| Hledáček | elektronický, 2.36 mil. bodů |
| LCD displej | 3″, 1.84 mil. bodů |
| Vestavěný blesk | ne |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | L-mount |
| Paměťová karta | 2x SD / SDHC / SDXC (podpora UHS-II v slote 1) |
| Baterie | DMW-BLK22 |
| Hmotnost | 714g |
| Rozměry | 132.6 x 97.1 x 81.9 mm |





























































