Panasonic Lumix DC-S5D
Panasonic Lumix DC-S5D
Zobrazit / skrýt popisDruh fotoaparátu: Mirrorless
Formát: Full Frame
Počet pixelů: 24.2 Mpx
Max. rozlišení: 6000 x 4000
Druh senzoru: CMOS
Závěrka: 60 - 1/8000 sek., bulb
Měření expozice: 1728-zónové měření
ISO: 100 - 51 200 (rozšiřitelné na 50 - 204 800)
Hledáček: elektronický, 2.36 mil. bodů, OLED
LCD displej: 3“, 1.84 mil. bodů
Vestavěný blesk: ne
Video: C4K, 4K, Full HD
Bajonet: L-mount
Paměťová karta: 2x SD/SDHC/SDXC (podpora UHS-II ve slotu 1)
Baterie: DMW-BLK22
Hmotnost: 714g (včetně baterie a paměťové karty)
Rozměry: 132.6 x 97.1 x 81.9 mm
Doporučené příslušenství pro Panasonic Lumix DC-S5D
Specifikace Panasonic Lumix DC-S5D
| Výrobce | Panasonic |
|---|---|
| Model | DC-S5D |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | Full Frame |
| Počet pixelů | 24.2 Mpx |
| Max. rozlišení | 6000 x 4000 |
| Druh senzoru | CMOS |
| Závěrka | 60 - 1/8000 sek., bulb |
| Měření expozice | 1728-zónové měření |
| ISO | 100 - 51 200 (rozšiřitelné na 50 - 204 800) |
| Hledáček | elektronický, 2.36 mil. bodů, OLED |
| LCD displej | 3″, 1.84 mil. bodů |
| Vestavěný blesk | ne |
| Video | C4K, 4K, Full HD |
| Bajonet | L-mount |
| Paměťová karta | 2x SD / SDHC / SDXC (podpora UHS-II v slote 1) |
| Baterie | DMW-BLK22 |
| Hmotnost | 714g (včetně baterie a paměťové karty) |
| Rozměry | 132.6 x 97.1 x 81.9 mm |




























































