Nikon Zfc
Nikon Zfc
Zobrazit / skrýt popisSenzor: DX (23,5 x 15,7 mm), CMOS
Počet efektivních pixelů: 20,9 megapixelů
Rozlišení: 5568 x 3712
Bajonet: Z bajonet
Zaostřování: 209 AF bodů
Měření expozice: měření expozice TTL pomocí obrazového snímače
Rozsah měření: -4 až +17 EV
Korekce expozice: +/-3 EV v krocích po 1/3, 1/2; (–5 až +5 EV, když je volič korekce expozice nastaven na [c])
Citlivost ISO: auto, 100 - 51200 (rozšiřitelné na 204800)
Závěrka: štěrbinová elektronicky řízená s vertikálním chodem mechanická, s použitím elektronické první lamely, elektronická závěrka
Rychlost: 30-1/4000 sec. (s krokem 1/3), bulb, pomocí voliče času závěrky 1/4000 až 4 sec. (s krokem 1EV)
X-synchronizace: 1/200 s
Hledáček: 1cm (0,39-palcový) OLED, 2 360 000 bodů, pokrytí přibl. 100%, zvětšení 1,02x, bod oka 19,5mm
Korekce dioptrií: -3 až +3
LCD displej: 7,5 cm (3,0palcový) ), přibl. 1 040 000 bodů, pokrytí 100%
Vestavěný blesk: nemá
Sériové snímání: Max. 11 sn./sek.
Live View: ano
Video: 4K, Full HD
WiFi: ano
Bluetooth: ano
GPS: ne
Paměťová karta: 1x SD, SDHC, SDXC (kompatibilní s normou UHS-I)
Baterie: nabíjecí lithium-iontová baterie EN -EL25
Rozměry (Š x V x H): 134,5 × 93,5 × 43,5 mm
Hmotnost (včetně baterie a paměťové karty): přibl. 445 g
Doporučené příslušenství pro Nikon Zfc
Objektivy pro Nikon Zfc
Specifikace Nikon Zfc
| Výrobce | Nikon |
|---|---|
| Model | Nikon Zfc |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelů | 20.9 megapixelů |
| Max. rozlišení | 5568 × 3712 |
| Druh senzoru | CMOS |
| Závěrka | 30 - 1/4000 sek. (pomocí voliče času závěrky 4 sek. - 1/4000), bulb |
| Měření expozice | TTL pomocí obrazového snímače fotoaparátu |
| ISO | Auto, 100-51200 (rozšiřitelné na 204800) |
| Hledáček | elektronický, 2.36 mil. bodů |
| LCD displej | 3.0″, 1.04 mil. bodů |
| Vestavěný blesk | ne |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | Nikon Z |
| Paměťová karta | 1x SD, SDHC, SDXC (kompatibilné s normou UHS-I) |
| Baterie | EN-EL25 |
| Hmotnost | 445g |
| Rozměry | 134.5 × 93.5 × 43.5 mm |























































































































