Nikon Z30
Nikon Z30
Zobrazit / skrýt popisSenzor: DX (23,5 x 15,7 mm), CMOS
Počet efektivních pixelů: 20,9 megapixelů
Celkový počet pixelů: 21,51 megapixelů
Rozlišení: 5568 x 3712
Bajonet: Z bajonet
Zaostřování: 209 bodů AF
Měření expozice: TTL pomocí obrazového snímače
Rozsah měření: -4 až +17 EV
Korekce expozice: +/-5 EV v krocích po 1/3 EV
Citlivost ISO: auto, 100 - 51200 (rozšiřitelné na 204800)
Závěrka: štěrbinová elektronicky řízená s vertikálním chodem mechanická, s použitím elektronické první lamely, elektronická závěrka
Rychlost: 30-1/4000 sec. (s krokem 1/3), bulb, time
X-synchronizace: 1/200 s
Hledáček: nemá
LCD displej: 7 ,5 cm (3,0palcový), přibl. 1 040 000 bodů, pokrytí 100%
Vestavěný blesk: nemá
Sériové snímání: Max. 11 sn./sek.
Video: 4K, Full HD
Konektivita: USB-C, HDMI (typ D), mikrofon (jack 3,5mm)
WiFi: ano
Bluetooth: ano
GPS: ne
Paměťová karta: 1x SD, SDHC, SDXC (kompatibilní s normou UHS-I)
Baterie: EN-EL25
Rozměry (Š x V x H): 128 × 73,5 × 59,5 mm
Hmotnost (včetně baterie a paměťové karty ): přibl. 405g
Doporučené příslušenství pro Nikon Z30
Objektivy pro Nikon Z30
Specifikace Nikon Z30
| Výrobce | Nikon |
|---|---|
| Model | Nikon Z30 |
| Druh fotoaparátu | Mirrorless |
| Formát | APS-C |
| Počet pixelů | 20.9 megapixelů |
| Max. rozlišení | 5568 × 3712 |
| Druh senzoru | CMOS |
| Závěrka | 30 - 1/4000 sek., bulb |
| Měření expozice | TTL pomocí obrazového snímače fotoaparátu |
| ISO | Auto, 100-51200 (rozšiřitelné na 204800) |
| Hledáček | nemá |
| LCD displej | 3.0″, 1.04 mil. bodů |
| Vestavěný blesk | ne |
| Video | 4K, Full HD |
| Bajonet | Nikon Z |
| Paměťová karta | 1x SD, SDHC, SDXC (kompatibilné s normou UHS-I) |
| Baterie | EN-EL25 |
| Hmotnost | 405g |
| Rozměry | 128 × 73.5 × 59.5 mm |






















































































































